Avrupa Yakası

Bayrampaşa / İstanbul

7/24

Teknik Servis Hizmeti

Müşteri Temsilcisi

0531 500 92 28

Ülkemizde ve dünyanın heryerinde yaz kış kombi kullanılmaktadır.Kombi Hayatımızda ve yaşantımızda en çok ihtiyaç duydugumuz ve hayatımızın her aşamasında ondan yararlandıgımız hayati önem taşıyan bir cihazdır.Sıcak su insanların hayatında her zaman ihtiyaç duydugu bir maddedir. Eskiden bu ihtıyacımızı güzıne sobalardan veya eskı evlerde ocaklar da odun, tezek gıbı maddelerden faydalanılıyordu. Günüzmüzde ıse artık bu tür ıhtıyaclarımızı kombıler vasıtasıyla gıderıyoruz.Ayrıca kış aylarında ısınma ıhtıyaçları ıçın de %75 kombıler aracılıgı ıle saglanmaktadır.

 Bundan seneler önce yapılardaki ısınma ihtiyacı için soba ve elektrikli ısıtıcı gibi farklı ürünlerden yararlanılırdı ancak uzun yıllardan bu yana yapılardaki ısınma ihtiyacını karşılamak için yaygın olarak kombiler kullanılmaktadır. Kombiler diğer yöntemlere göre birçok avantaj sağlayan cihazlardan birisi olduğu için birçok kişi evinde ya da işyerinde kombilerden yararlanmaktadır. Kombiler aynı zamanda ocak ve sıcak su gibi ihtiyaçların karşılanması için de kullanılan cihazlardandır.

Bu kadar önemli bir cihaz olan kombilerle ilgili bir sorun yaşandığında mutlaka bu konuda uzman olan kombi servisi firmalarını tercih etmek gerekir. Çünkü deneyimli firmalar kombilerde yaşanan sorunların ne olduğunu kısa sürede bularak, yapılması gereken işlemleri kısa sürede gerçekleştirmektedir.

 Artık büyük şehırlerde, kasabalarda ve köylere kadar yaygınlaşan kombıler herkes tarafından kullanılmaktadır. Kombıler Insanların vazgeçemeyecegı bır ıhtsıyaç olmuştur.Kombılerde yılın belırlı aylarında kış gelmeden yıllık bakımlara ıhtıyaç duyulmaktadır.Yıllık bakımı yapılmayan kombılerın verımlerı düşer ve ılerleyen zaman ıçınde büyük arızalara sebep olabılır. kombi servisi ihtiyaç duydugunuz her zaman yanınızda hizmete hazır siz degerli müşterileri beklemektedir.

Kombiler yapılarda sürekli olarak kullanılan önemli cihazlardan birisi olduğu için kombilere yapılacak olan tüm işlemlerde de dikkatli olunmalı ve konusunda uzman olan firmaları tercih etmek gerekir. Aksi halde kombilere teknik servis hizmeti sırasında yapılacak olan hatalı bir işlem, daha önemli ve daha ciddi arızaların çıkmasına neden olabilir.

Yukarıda bahsettiğimiz bu nedenden dolayı kombilerdeki arızaların onarılması için mutlaka ayrıntılı bir şekilde araştırma yapılmalı ve bu konuda deneyim sahibi olan bir kombi servisi firmasından yardım alınmalıdır. Sizlerde kombinizle ilgili olarak bir sorun yaşıyorsanız ya da kombinize bakım yaptırmak istiyorsanız mutlaka sektörde uzun süredir hizmet veren, deneyimli bir firmayı tercih ederek işlemlerinizi yaptırın.

Kombi Bakımı iyi ısınabilmek ve yakıt tasarrufu açısından çok önemlidir Hayatımızda önemli bir yer tutan ısınma sorunu, artık kombi servisi hizmeti ile son bulmakta ve ev ya da iş yerlerinizi kombi sistemi ile güvence altına alabilirsiniz.

Kombi, Ev ya da iş yerlerinizdeki ısınma ve sıcak su gereksiniminin karşılanmasını sağlayan bir alettir. Kurulumu son derece kolay olmakla birlikte duvara asılabilir. Ebatları küçüktür, yer kaplamaz. Hafiftir, gerektiği zaman rahatlıkla taşınabilir. Gürültüsü yoktur, sessiz çalışır, Kullanıcı açısından kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Üstelik bağımsız ısınma rahatlığı sunar. Kombi, galvanizli çelik, saç, bakır, alüminyum ve plastik malzemelerden bir araya gelerek yapılır.

Kullanım alanları, ilk ortaya çıktığı dönemlerde tek odalı daireler için düşünülerek yaratılmıştır. Ancak günümüz koşullarında kullanım rahatlığı ve kolaylığı ile artık tüm mekânlarda kullanılan bir düzeye getirilmiştir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu Kombi servisi tüm kombi markalarına kaliteli bir servis sunmaktadır. Konusunda uzman ekibi ile her türlü teknolojik donanıma sahip olan servis, kombi konusundaki şikâyetlere çözüm odaklı yaklaşmaktadır.

Birçok kişi sürekli olarak kullandıkları kombiler için her zaman fazla yakıt ücreti ödediğinden şikayetçi olur. Özellikle soğuk kış aylarında kombiler ortama yeterli ısıyı vermek için sürekli olarak çalışır. Eğer kombideki parçalardan herhangi birinde bir sorun ya da arıza varsa kombiler çalışmak için daha fazla güç harcar ve daha fazla yakıt kullanılır.

 Kombi yakıt ücretini azaltmanın en önemli yollarından birisi kombi bakımı yaptırmaktır. Kombi servisikonusunda uzman olan bir servis tarafından yapılan bakım sonrasında kombiler daha sağlıklı bir şekilde çalışacağı için, harcanan yakıt ücretinde de önemli bir düşüş yaşanır. Ancak belirttiğimiz gibi bakım işlemlerinin mutlaka konusunda uzman olan firmalar tarafından yapılması gerekir.

Kombiler diğer birçok cihaz gibi ilk kullanım aşamasında büyük bir sorun çıkarmaz ve uzun süre sorun çıkarmadan kullanılabilirler. Ancak zamanla kombilerde farklı arızalar çıkabilir. Bu arızaların önüne geçmek ve kombilere ekstra herhangi bir işlem yaptırmamak için kombi bakımlarına gereken önemi vermeli ve en az yılda bir kez kombi bakımı yaptırılmalıdır.

Konusunda uzman olan kombi servisi firması tarafından yapılan kombi bakımları sayesinde kombilerdeki sorun çıkaracak olan tüm parçalar sökülür ve yenileriyle değiştirilir. Böylece kombiler senelerce sorun çıkarmadan kullanılabilirler. Ancak burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, kombi bakımlarının bu sektörde hizmet veren deneyimli bir kombi servisi tarafından yapılması gerektiğidir.

 

Kombılerın bakımı,bakımlı olması ayrıca gaz sarfıyatını azaltır ısınmada kı verımı artırmaktadır. Saglıklı ısınma saglayabılmek ıçın peteklerınde 2 sene de bır kombı servısı tarafından temızlenmesınde büyük fayda vardır. Kombıler çok dıkkat edılmesı gereken cıhazlardır. Önemsenmeyen bazı ufak tefek şeyler kombı de buyuk hasara sebep olabılmektedır.Bu gıbı durumlarda kombı servıs nolu telefondan yardım alabılır kombı ıle ılgılı her turlu sorunu çözebılecek düzeyde teknık personele sahıp olan servısımız her türlü arıza ve sorunları çözecek durum ve kabıleyete sahıptır.

Servısımızde yapılan ışler ve degışen parçaların 1 yıl servısımız garantısı altındadır. Kombı Servısıne günün 7/24 saatınde ulaşabılırsınız. Teknıksıyenlerımızle ılgılı şıkayetlerınızı ve memnunıyetlerınızı bızlere bıldırmenız sız ve sızden sonrakı müşterılerımız açısından bızım ıçın çok önemlıdır.

Yapılan tüm tamir ve degişen parçalar bir yıl garanti kapsamındadır

ısıtma ve sıcak su ihtiyaçları için kullanılan kombi cihazları üzerine Özel Kombi Servisi olarak 14 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Tüm marka ve model kombi cihazları firmamız tarafından 1 yıl parça ve işçilik garantili olarak yapılmaktadır.Kombi cihazları üzerine özel eğitimler alan deneyimli teknisyenlerimiz ile siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında tüm semlterde hızlı mobil servis araçlarımız ile hizmet veriyoruz.Kombilerin çalışma prensiplerinin temelinde doğalgaz yer almaktadır. cihaza uygulanıcak bütün teknik servis müdahalleri işin ehli uzman  kişiler tarafından yapılmalıdır.Güvenmediğiniz kişi ve firmalara kombilerinizi teslim etmeyiniz.Ayrıca uygulanıcak işlemler ve değişen parçalar hakkında mutlaka detaylı olarak bilgi almalısınız.

Hertürlü arıza ve bakımlarda size en yakın servis bize ulaşın sizi arayalım – 0531 500 9228

Kombi Servisi olarak hizmet veren firmanın yaygın kombi servisleri ağı ve ne kadar süre garanti verdiği önemli bir konudur.Firmamız yapmış olduğu her işçilik ve değişen parçalara 1 yıl garanti vermektedir.Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombilere sonbahar ayında mutlaka detaylı olarak her yıl en az 1 kereKombi bakımı yapılmalıdır.Yapılacak bakım işlemleri sayesinde cihazınızın daha iyi çalışması sağlanmaktadır. Ayrıca yapılan bakım ile kombide oluşması ihtimal arıza ve problemler daha önceden tespit edilebilmektedir.

Özellikle son yıllarda ülkemizde kombi kullanımı önceki yıllara göre yükselişe geçmiştir.Sağladığı konfor ve kullanım kolaylıkları ile kombiler daha uzun bir süre yaşantımızın önemli bir bölümünde yer alacağa benziyor.Isıtma ve soğutma sektöründe 14 yılı aşkın bir süredir kombi servisi hizmetleri sunan firmamız sizdeğerli müşterilerimize bir telefon yakınlığında. En uygun fiyatlar ile en kaliteli işçilik ve hizmet için doğru adrestesiniz.Tüm marka ve model kombi cihazları üzerine 1 yıl garantili hizmet vermekteyiz. Kombinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm teknik servis ihtiyaçlarınız için mobil servis araçlarımız ile en kısa sürede size hizmet veriyoruz.İstanbul avrupa ve anadolu yakasındaki tüm semtelere kombi servisi hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Kombi Servisi Merkezi  – 0531 500 9228
 Kombi servisi Mobil – 0531 500 9228

Kurtköy Kombi Servisi

Tuzla Kombi Servisi

   Pendik Kombi Servisi

  Kartal Kombi Servisi

  Küçükyalı Kombi Servisi

WhatsApp Destek için tıklayın.
http://addurl.nu